طرح تمنا

  نماز وسیله سنجش مسلمان بعد از مرگ  است.

برای اولین بار در ایران و جهان ! با ابتکار مدیر عامل این انجمن در اجرای طرح تمنا طبق مفاد اساسنامه و کسب مجوزات لازم با هماهنگی مراجع ذیربط در خصوص برگزاری نمازهای واجب (یومیه و آیات) عزیزان از دست رفته بصورت جماعت و انجام قضای روزه متوفیان که متأسفانه در طول سالیان دراز بدلایلی موفق به انجام و بجای آوردن واجبات خود نشده اند قابل اجراست. که در این روش ضمن سبک نمودن بار سنگین فردفوت شده ، با کسب ثواب نماز جماعت بنفع متوفی و نمازگزار در کوتاهترین زمان ممکن بصورت کاملاً صحیح بجای آورده خواهد شد (بعنوان مثال ۵ تا ۱۲ سال نماز و روزه فوت شده بین ۷ الی ۱۴ روز به انجام می رسد) و اجرای این پروژه عظیم با حضور افراد  مشرف به امور دینی، مذهبی، معنوی و مسائل شرعی، (واجبات و مستحبات) با همکاری و همراهی امام جماعت در مساجد مطرح اقدام فوق عملی خواهد شد. و بالاخره در این راستا ضمن اشاعه و گسترش فرهنگ واجبات و مستحبات دینی از جمله روزه، نماز و نمازخوانی، تلاوت قرآن و ..... با ایجاد اشتغال و کسب در آمد مشروع، درآمد حاصله ضمن احتساب هزنیه های جاری و جانبی طرح، پرداخت دستمزد نمازگزاران مابقیه نیز صرف امور جاری انجمن بعنوان کار خیر برای حمایت همه جانبه از کودکان یتیم بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار، بیماران عادی و صعب العلاج، معلولین و ..... خواهد شد.

این طرح بدون هرگونه تبلیغ شدیداً مورد استقبال عموم نیز قرار گرفته است. ضمناً‌قرائت قرآن شب اول قبر و ختم قرآن ویژه اموات و.....  نیز در دستور کار این انجمن قرار دارد.

لازم به ذکر است افتتاحیه نماز مورد نظر (این طرح عظیم معنوی) با حضور ارزشمند و معنوی حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمد خوشرو (مدیر ارشد پروژه) به نیابت از یک بانوی متوفی از خانواده محترم سادات در روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ۹۱ مصادف با شهادت حضرت فاطمه زهرا «س» برگزار شد. که از افتخارات بزرگ این طرح است، امید است همه این موارد مورد قبول حق تعالی قرار گیرد. انشاالله

عاقبت خاک شود حُسن جمال من و تو                   خوب و بد می گذرد وای بحال من و تو

تماس با ما

bottom logo3

آدرس دفتر کرمان: خیابان بهشتی، جنب شرکت نفت، انتهای کوچه شماره 5، پلاک 29، کد پستی:7619736333
تلفن:32476130-034، فاکس:32476131-034، همراه:09133434826
آدرس دفتر تهران: میدان آرژانیتن، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان11، بن بست نیلوفر، پلاک1، واحد1، کد پستی:1513745713
تلفاکس:88722418-021،

تصاویر تصادفی

پیشرفت پروژه ها