بیمه درمان

هر نوع یاری رساندن تو، به افراد ناتوان از بهترین و مؤثرترین  خدمات انسانی است.

هر کس همنوعی  را به هنگام بیماری عیادت کند، فرشتگان او را احاطه کرده و برای او دعا می کنند تا از نزد بیمار برگردد، و به او گویند خوش آمدی، از گناه پاک شده ای! بهشت گوارای تو باشد. بنا بر این تهیه دارو و نیازهای بهداشتی ، پزشکی بیماران نیازمند بسیار موثر و مفید است 

برکسی پوشیده نیست که یکی از اساسی ترین نیازهای انسانی وجود درمان خوب و اقدام بموقع برای بهبودی بیماریهاست که متاسفانه بدلایل مختلف از جمله هزینه های سرسام آور پزشکی بسیاری از همنوعان نیازمند بدلیل عدم توان پرداخت هزینه ها از شروع درمان مراحل ابتدائی بیماری خود پرهیز می کنند متاسفانه این روند باعث گسترش بیماری افراد و بروز مشکلات عدیده ای نیز می شود و عواقب بسیار خطرناک و ناگوار آن بر پیکره خانواده ها و اجتماع عمیقاً سنگینی می کند که در نهایت غیر قابل جبران است.

آری در زمانهایی که هر کدام از ما بفکر ارتقاء وضعیت زندگی، تغییر دکوراسیون، اتومبیل خود ، لباس مدروز، گردش و تفریح و حتی سفرهای زیارتی تکراری و..... بالاخره با قبول مخارج اضافی و غیر ضروری به خوش گذرانی مشغولیم بسیاری از افراد و خانواده ها دارای بیمار، معلول و یا ..... نگران و گریان در انتظار دستانی مهربان لحظه شماری می کنند. که در کنارشان جای تک تک ما خالی است و براساس آموزه های دینی، حاکمیت وجدان ما، بعد انسانی و نودوستی و یا نه بهتر بگویم اگر خدای ناکرده هر کدام از ما جای اینان بودیم چه می کردیم و چه می خواستیم. دستگیری از این افراد خودبخود بعهده ما خواهد بود.

حال که گرفتاریهای روزمره اجازه حضور ما را در کنارشان نمی دهد می توانیم با اعتماد به بانیان امر خیر با نظارت و حضور خودمان با اختصاص مبلغی اندک نسبت به صدور دفتر بیمه درمان ( بیمه تکمیلی ) افراد بیمار و نیازمند اقدام کنیم.

ضمناً افراد خیر می توانند با هماهنگی این انجمن با تنظیم قرارداد با بیمارستانها، داروخانه ها، آزمایشگاهها، رادیولوژی ها و ..... نسبت به تأمین هزینه های درمان افراد نیازمند اقدام کنند و از عملکرد خیرخواهانه خود لذت معنوی ببرند و مسلماً‌ چنین حرکتهای برکات بسیار زیادی را به ارمغان خواهد داشت. انشاالله

بهترین شکل نیکوکاری، بخشیدن بدون انتظار عوض، شتابان و پنهان به نیازمندان واقعی و اقشار آسیب پذیر جامعه است.

تماس با ما

bottom logo3

آدرس دفتر کرمان: خیابان بهشتی، جنب شرکت نفت، انتهای کوچه شماره 5، پلاک 29، کد پستی:7619736333
تلفن:32476130-034، فاکس:32476131-034، همراه:09133434826
آدرس دفتر تهران: میدان آرژانیتن، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان11، بن بست نیلوفر، پلاک1، واحد1، کد پستی:1513745713
تلفاکس:88722418-021،

تصاویر تصادفی

پیشرفت پروژه ها