طرح کودکان مهتاب

هیچ فقیری گرسنه نمی ماند، مگر بخاطر آن، توانمندی حق خدا و ایال خدا را نمی پردازد و خداوند در روز قیامت توانمند را به همین دلیل بازخواست خواهد کرد.


بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟
در بیمه عمر و سرمایه گذاری این امکان وجود دارد که شخص با پرداخت حق بیمه اندک و با در نظر گرفتن تورم، سرمایه بیمه ای خود را انتخاب کرده و هر ساله با تورم همراهی نماید.
در حقیقت بیمه عمر و سرمایه گذاری قرارداد بیمه ای است که علاوه بر پرداخت سرمایه فوت قید شده در بیمه نامه به بازماندگان، امکانات فوق العاده و متنوع سرمایه گذاری را هم برای شخص فراهم می سازد.
کاربرد:
در این طرح شخص موفق به پس انداز قسمتی از درآمد خود می شود و پس از مدت معین شده صاحب سرمایه ای کلان (نسبت به مبلغ پس انداز) می شود. با این طرح فرد می تواند برای فرزندان خود در آینده سرمایه ای برای تحصیل و اشتغال و ازدواج فراهم کند در آمد زمان بازنشستگی را تقویت کند حتی در انجام امور خیریه (و عام المنفعه) مشارکت نماید و .....
اما به طور کلی کاربرد آن را در چهار مورد می توان خلاصه کرد:
۱ـ عاملی تشویق کننده برای پس انداز است.
۲ـ وسیله ای برای تأمین نیازهای ایام پیری است.
۳ـ یک وسیله دفاعی در مقابل قطع در آمد به علت فوت نابهنگام یا از کارافتادگی نان آور خانواده است.
۴ـ وسیله ای برای سرمایه با هدفی خاص (خرید خانه، اتومبیل، تهیه جهیزیه، تأمین وسیله، اشتغال و.....) می باشد.
۵ـ وسیله ای جهت بیمه شدن در برابر امراض خاص خواهد بود.

 

 بهترین مال انسان اندوخته های نیکوکاری و خدمات انسان دوستانه اوست.


حمایت از کودکان مهتاب با خرید و صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری با حمایت خیرین گرانقدر ویژه کودکان یتیم، بی سرپرست، بدسرپرست، نابینا، ناشنوا (کر و لال) از طریق انجمن زنان نیکوکار مهتاب  نیک گامان جمشید برای اولین بار در سطح کشور.


ای که هر دم، دم زحیدر می زنی                          بر یتـیمان علی سر می زنی
 بــر یتیمــان علـــی پرداختن                               بهتر از هفتاد مسجد ساختن


با توجه به شتاب و گسترش مشکلات رو به افزایش دنیای دیجیتالی امروز، فردا و فرداها از جمله افزایش جمعیت، کمبود اشتغال، فاصله بین نسلها، افول عواطف انسانی و ..... می طلبد با در نظر گرفتن نیازهای روز جامعه بشری اندیشه های نو بروز کند تا نتایج مناسبی نیز حاصل گردد. لذا با ابتکار این طرح معنوی، اقتصادی و نیکوکاری از طرف این انجمن با کسب مجوز لازم و ایجاد تفاهم نامه با شرکت بزرگ بیمه کار آفرین طبق مستندات موجود که شدیداً مورد استقبال خیرین محترم نیز قرار گرفته است اقدام به شناسائی کودکان یتیم، بی سرپرست، بدسرپرست، فرزندان معلولین بسیار شدید، کودکان نابینا، ناشنوا (کر و لال) و فرزندان بیماران صعب العلاج زیر ۷ سال با اولویت خانواده های محترم سادات، نموده است (که با پرداخت سالانه فقط 000 / 000 / 3  ریال معادل سیصد هزار تومان به عبارتی ماهیانه بیست و پنج هزار تومان با تعدیل ده درصدی سالانه توسط نیکوکار محترم) که سالانه تا 000 / 000 / 14 میلیون ریال قابل افزایش می باشد از طریق حساب جاری جام به شماره (4161352001) بانک ملت ویژه این طرح بنام انجمن زنان نیکوکار مهتاب نیک گامان جمشید بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری کودکان مورد اشاره خریداری و صادر می گردد.
امید است با کسب توفیق الهی با داشته هایمان مرحمی باشیم بر پیکره زخمی با روح و روانی آزرده و چشمان گریان  کودکان معصوم، رنجور  امروز، جوانان برومند فردا

.
 آن سوی همه دلتنگی ها خدایی است که داشتنش تلافی همه نداشته هاست


توصیه بسیار مهم:


در این راستا بدلیل ارزش بسیار بالای این طرح به شما خانواده های محترم نیز توصیه و سفارش مؤکد می شود در اولین فرصت ممکن نسبت به صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری برای خود، فرزندان و حتی والدین گرامی اقدام نمائید.

  •  این انجمن افتخار دارد با صدور بیمه نامه در شرایطی بسیار آسان و راحت ( به نفع کودکان مورد نظر ) شما را در این مسیر ارزشمند همراهی و مساعدت نماید.
  •  ضمناً توصیه می شود شما دوستان و خانواده ها نیز به نیت خیر بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری را خریداری و آن را در قالب وصیت نامه به این انجمن هدیه نمایند. که این حرکت نیز از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.


بزرگی بایدت بخشـــندگی کن                     کـــه تا دانه نیفشـــانی نروید


با عنایت به نیت ارزشمند ، خیرخواهانه و انسان دوستانه همنوعان گرانقدر با تأسی گرفتن از پیشکسوتان نیکوکار ، در خصوص کمک به فرزندان یتیم، بی سرپرست، بدسرپرست و معلول که در اولویت حمایتی قرار دارند همراه با حمایت از کودکان نابینا، ناشنوا (کر و لال) فرزندان دارای والدین با معلولیتهای شدید و فرزندان دارای پدر و مادر مبتلا به بیماریهای خاص و صعب العلاج با صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در دستور کار این انجمن قرار گرفته و ما را بر آن داشت تا با ارائه طرح طفلان مسلم (کودکان مهتاب) با همکاری شرکت بیمه کارآفرین با همراهی خیرین و نیکوکاران ارجمند نسبت به تإمین هزینه سالانه صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری اشخاص مورد نظر را به مدت ۲۰ سال شمسی از قرار پرداخت سالی ۰۰۰ / ۰۰۰ / ۳  ریال ماهیانه ۰۰۰ / ۲۵۰ ریال به عبارتی روزانه حدود ۵۰۰ / ۸  ریال همراه با تعدیل ده درصدی سالانه به بهترین وجه و شایسته ترین روش با خدمت به یتیمان و کودکان نیازمند و نگران، نیکوکاری کنیم و از باقیات صالحات آن نیز بهره مند گردیم. انشاالله


تو نیکی می کن و در دجله انداز                      که ایـــزد در بیابانت دهــــد باز


با نگاهی به گذشته ها، همه ما واقفیم زمان به سرعت سرسام آوری می گذرد و با توجه به گذشت شرایط سخت یا آسان کودک سیلی خورده روزگار امروز، آن جوانان با ارزش و برومند فردا، فراری یا رانده شده از خانواده اقوام و اطرافیان بعنوان قیم به دلایل مختلف و غیرقابل باور و تصور و یا نوجوانان ترخیص شده از مراکز شبانه روزی و حمایتی آواره جامعه ضمن برخورداری از سرمایه فوت احتمالی، درمان امراض خاص و خطرناک، دریافت وام بدون ضامن و مدرک و ..... طبق شرایط انجمن براساس آئین نامه داخلی و مالی بشرح ذیل در محاسبات فعلی و قابل تغییر در آینده وفق شرایط اقتصادی روز کشور با اندوخته ای معادل ۰۰۰ / ۰۰۰ / ۰۰۰ / ۱  ریال (معادل یکصد میلیون تومان) آورده خواهد داشت که در این راستا بدون ارائه تبلیغات عمومی ظرف مدت کوتاهی طبق مدارک موجود بیمه نامه تعداد 130 کودک به ارزش 000 / 000 / 750 ریال با حمایت نیکوکاران صادر گردیده است.
نکته: لازم به یادآوری است متاسفانه خرید بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در ایران حدود ۱۰ تا ۱۲ درصد می باشد در صورتیکه در کشورهای پیشرفته جهان به دلیل اهمیت بسیار بالای این نوع بیمه نامه حدود ۸۵ درصد از افراد تحت پوشش قرار دارند.
روند اجرایی طرح:
روند اجرای این پروژه بسیار ارزشمند مادی و معنوی منحصر بفرد بشرح ذیل خواهد بود.
۱ـ شناسایی کودکان مورد نظر زیر ۱۴ سال از طریق این انجمن با همکاری و معرفی سازمان بهزیستی
۲ـ تکمیل پرونده کودکان با دریافت مدارک لازم با اولویت کودکان زیر ۷ سال در مرحله اول.
۳ـ ارائه مدارک به شرکت بیمه کار آفرین جهت صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری.
۴ـ ارتباط مستقیم با کودکان بیمه شده بطور مستمر جهت رفع نیازهای معیشتی، تحصیلی، پوشاکی و ..... در هفت سال اول از طریق انجمن با همراهی خیرین مرتبط بویژه حامیان بیمه ای.
۵ـ پیش بینی برگزاری همایش سالانه ویژه کودکان یاد شده در یک مرکز تفریحی از قبیل باغ شاهزاده ماهان.
۶ـ اختصاص حساب بانکی بنام انجمن زنان نیکوکار مهتاب نیک گامان جمشید ویژه بیمه عمر و سرمایه گذاری.
۷ـ پرداخت مستمر هزینه کودکان بیمه شده ( با حمایت خیرین محترم ) از طریق انجمن به حساب شرکت بیمه کارآفرین به ازاء هر کودک ماهانه ۰۰۰ / ۲۵۰ ریال.

هر کس نیت او نیکو باشد و به آن عمل کند ، خداوند روزیش را زیاد کند.


شرایط ویژه صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری کودکان:


با توجه به اهمیت موضوع یعنی احترام خاص به نیت نیکوکاران محترم (حامیان گرانقدر) برای جلوگیری از هدر رفت احتمالی پولهای پرداختی بدلیل شرایط نامتعادل و اَسف بار بسیاری از خانواده ها بدلایل مختلف از جمله اعتیاد خانوادگی و حتی طایفه ای (خاص کودکان بدسرپرست).
در ابتدای قرارداد با نیکوکار، مددکاران و مدیران مراکز شبانه روزی، معرفی شدگان بعنوان قیم کودک و در آینده با در نظر گرفتن شرایط سنی به کودک بیمه شده نیز اعلام و تفهیم می گردد، که برای استفاده بهینه از پرداختهای خیرخواهانه و مستمر حامیان نیکوکار که براساس تفاهم نامه این انجمن با شرکت بیمه، ذینفع بیمه نامه ها، انجمن زنان نیکوکار بعنوان یک مؤسسه حقوقی تعریف شده است تا با حساسیت لازم در احراز شرایط مناسب توسط بیمه شده کار بصورت دقیق و حساب شده اجرایی شود و در صورتیکه خدای ناکرده در آینده بیمه شده ای مبتلا به اعتیاد شد، اگر به انحرافات اجتماعی روی آورد، از تحصیلات عالیه، فعالیت های علمی و اجتماعی باز ماند با نظر کارشناسان مددکاری و هیأت مدیره وقت انجمن سهم آورده وی در اختیار کودکان مشابه قرار داده خواهد شد و در صورت هماهنگی با انجمن با حمایتهای مختلف در روند زندگی خود می تواند به آینده ای روشن با تضمین بالا امیدوار باشد.
ضمناً در صورت فوت بیمه شده، مبلغ آورده در اختیار انجمن قرار خواهد گرفت تا طبق نظر خیرین بصورت جایگزین در اختیار افراد مشابه قرار گیرد و در صورتیکه بستگان وی بدور از عوامل مؤثر ذکر شده بویژه اعتیاد عاری بودند از همان درآمد حمایت خواهند شد. در غیر اینصورت ممکن است به نیت نیکوکاران بی احترامی شود که شایسته اعتماد آنان نیست.

تماس با ما

bottom logo3

آدرس دفتر کرمان: خیابان بهشتی، جنب شرکت نفت، انتهای کوچه شماره 5، پلاک 29، کد پستی:7619736333
تلفن:32476130-034، فاکس:32476131-034، همراه:09133434826
آدرس دفتر تهران: میدان آرژانیتن، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان11، بن بست نیلوفر، پلاک1، واحد1، کد پستی:1513745713
تلفاکس:88722418-021،

تصاویر تصادفی

پیشرفت پروژه ها